شجاع مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

شجاع: مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

از خودی‌ها خوردیم!

شهر خلوت می شد و مغازه دارها، کرکره ها را پایین می کشیدند تا سریعتر برسند به منزل و رادیو را بگیرند و گلها را بشنوند. همان گلهایی که گلپا آوازش را م..

ادامه مطلب

طحال قائدی تخلیه شد ، بازیکن جوانان استقلال درگذشت

به گزارش ایسنا، مهدی قائدی که بعد از تصادف سنگین، کبد خود را عمل کرده بود و گفته می شد دچار خونریزی در طحال هم بوده، مشخص شده است که طحال این بازیکن..

ادامه مطلب

دیوان محاسبات حداقل دولت را مطلع می‌کرد / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه گفت: انتظار می‌رفت دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه ١٣٩٥ را براساس گزارش قوه مجریه تهیه می‌کرد و یا حداقل دولت را نسبت به گزارشی..

ادامه مطلب

نیمی از کشور خشک می‌شود / ناخواسته ٣ برابر سد کرخه آب صادر کردیم ، گزارش نیویورک‌تایمز از بحران آب در ایران

١٢ استان از ٣١ استان کشور عزیزمان ایران تا ۵۰ سال آینده تمام سفره‌های زیرزمینی آب‌شان را از دست می‌دهند. این گزارش تکان‌دهنده روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز ..

ادامه مطلب

عکس ، آبشاری در میان رنگ‌ها در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

عکس روز نشنال جئوگرافیک نمایی قشنگ از آبشار کمادومو (Komadome) در ناسو (Nasu) ژاپن را نشان می دهد که در فاصله ۱۲۰ مایلی در شمال توکیو قرار دارد. این ..

ادامه مطلب

خطوطی که به هم نمی‌رسند , منصوریان و سپاهان

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم استقلال بعد از چند هفته کابوس واری که با این تیم سپری کرد و در نهایت مجبور به استعفا شد، این روزه..

ادامه مطلب

نخستین اظهار نظر زیدان بعد از باخت خانگی به ویارئال

رئال مادرید در شبی که استحقاق شکست را نداشت در منزل با یک گل مغلوب ویارئال شد تا بحران این تیم جدی تر شود. نخستین اظهار نظر زیدان بعد از باخت خ..

ادامه مطلب

سه قله ایتالیایی در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

عکس روز نشنال جئوگرافیک به نمایی قشنگ از سه قله «لاواردو» در ایتالیا تخصیص داده شده است دارد. این سه قله مشهور یکی از مناظر بکر طبیعی در ایتالیا و بخشی..

ادامه مطلب