شجاع مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

شجاع: مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

تصاویر ، درخت&quot، دسترسی به پریز و وای-فای با &quot+ مصنوعی

در شهرهای متفاوت اروپا سازه‌هایی شبیه به درخت‌ رونمایی شده است که علاوه بر داشتن سایه می‌توانند جهت شارژ کردن گوشی همراه، گشت زنی در اینترنت و چندین..

ادامه مطلب

قول بدهید جریمه‌ام نمی‌کنید! , شرط کرار جهت تمدید قرارداد با تراکتورسازی

هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز جهت تمدید قراردادش با این تیم شرط گذاشت. شرط کرار جهت تمدید قرارداد با تراکتورسازی؛ قول بدهید جری..

ادامه مطلب

رأی سفید نداریم چون گزینش بین راه و بیراهه است / ابتکار

کسانیکه هنوز تصمیم نگرفتند، ببینند در دورانیکه مردم پای صندوق رأی نیامدند چه بلایی سر کشور عزیزمان ایران آمد ابتکار: رأی سفید نداریم چون گز..

ادامه مطلب

آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با تاکید بر اعتماد به آگاهی و شعور مردم در گزینش فرد اصلح جهت ریاست جمهوری کشور، گفت: هزینه پل صدر از اراضی عباس‌آباد که قرار..

ادامه مطلب

آغاز پیش تولید سریال موسی(ع) در خرداد ماه ، مجید میرفخرایی از سریال شهرزاد جدا شد

طراح صحنه و لباس سریال “یوسف پیامبر” گفت: پیش تولید سریال “موسی(ع)” از آخرهای خرداد ماه شروع می‌شود. مجید میرفخرایی از سری..

ادامه مطلب

تصویرهای ، دانشگاه‌های دیدنی و باشکوه جهان

با اینکه ساخت و ساز دانشگاه‌های امروزی به سوی مدرنیته رفته‌اند ولی دانشگاه‌های قدیمی با عمارت‌های بزرگ هنوز هم باشکوهند. دانشگاه های دیدنی و باشکوه..

ادامه مطلب

ورود ماشین به داخل جمعیت در ماساچوست ۱۳ کشته و زخمی به همراه داشت

منابع خبری از ورود یک خودروی «جیپ» به داخل جمعیت در ایالت ماساچوست آمریکا خبر داد. ورود ماشین به داخل جمعیت در ماساچوست ۱۳ کشته و زخمی به ه..

ادامه مطلب

روبات جراح مغز نیز وارد اتاق عمل می شود

محققان از یک مته روباتیک جهت جراحی مغز رونمایی کردند که می تواند اجرای مراحل پیچیده جراحی مغز را 50 برابر سریعتر انجام دهد. روبات جراح مغز ن..

ادامه مطلب