شجاع مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

شجاع: مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

گت بلاگز اخبار حوادث التماس‌های دختر 7 ساله در مخفیگاه شیطان

مرد جوان که با ربودن دختری هفت ساله او را در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده بود، در تجسس‌های پلیس کرج بازداشت شد. متهم این دانش‌آموز را ترساندن کرده بود اگر ماجرا را

التماس های دختر 7 ساله در مخفیگاه شیطان

عبارات مهم : مدرسه

مرد جوان که با ربودن دختری هفت ساله او را در دام شیطانی اش گرفتار کرده بود، در تجسس های پلیس کرج بازداشت شد. متهم این دانش آموز را ترساندن کرده بود اگر ماجرا را جهت کسی تعریف کند، سراغش می آید و او را اذیت می کند.

هفته گذشته خانواده ای با حضوردر شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی کرج از مردی به اتهام ربودن و آزار و اذیت دختر دانش آموز هفت ساله ارزش شکایت کردند.

پدر این کودک به بازپرس ایوب ابراهیمیان گفت: چند هفته ای بود که دخترم گوشه گیر شده است بود و زیاد حرف نمی زد. هنگامی که راجع به علت عوض کردن رفتارش پرسیدم، پاسخ درستی نداد و فقط گریه کرد.

التماس‌های دختر 7 ساله در مخفیگاه شیطان

چند روز پیش مادر یکی از همکلاسی هایش به منزل مان آمد و به ما اطلاع داد دخترم از سوی مردی جوان ترساندن شده است و احتمال می دهد او بلایی بر سر دخترمان آورده باشد. زمانی که با این زن حرف زدم، متوجه شدم دخترم به او گفته مردی حوالی مدرسه پرسه می زند و ترساندن می کند او را دوبارهمی رباید.

وی ادامه داد: بعد از شنیدن گفته های این زن، خیلی دلواپس شدیم. با دخترم حرف زدیم که او گفت؛ یک روز در مسیر مدرسه به خانه، مردی او را ربوده و با انتقال به منزل ای مورد آزار و اذیت قرار داده هست. بعد هم تهدیدش کرده اگر ماجرا را جهت ما تعریف کند، دوباره او را می رباید و حتی ممکن است از سوی خانواده طرد شود و باید بیرون از منزل زندگی کند.

مرد جوان که با ربودن دختری هفت ساله او را در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده بود، در تجسس‌های پلیس کرج بازداشت شد. متهم این دانش‌آموز را ترساندن کرده بود اگر ماجرا را

شاکی افزود: با شنیدن این حرف ها و بلایی که مرد شیطان صفت بر سر دختر خردسالم آورده بود، شوکه شده است بودیم. بنابراین به دادسرا آمدیم و جهت دستگیری متهم فراری کمک می خواهیم.

در ادامه بازپرس پرونده به تحقیق از دختر خردسال پرداخت که او آنچه را که والدینش جهت قاضی تعریف کرده بودند، تائید کرد. دخترک می ترسید و سایه وحشت همچنان بر زندگی اش بود. قاضی به او قول داد هر طور شده است متهم را بازداشت می کند و او را بسزای عملش می رساند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی و با دستور بازپرس پرونده، تحقیقات پلیس جنایی اداره آگاهی استان البرز جهت بازداشت متهم شروع شد.

التماس‌های دختر 7 ساله در مخفیگاه شیطان

جست وجو ها در این باره ادامه داشت تا این که روزهای نهایی هفته گذشته متهم شناسایی و در مخفیگاهش در یکی از محله های شهر کرج شناسایی و بازداشت شد.

متهم که مردی جوان و متاهل بود با انتقال به پلیس آگاهی استان البرز، بازجویی شد و اظهاراتی ضد و نقیض بیان کرد، ولی زمانی که او در میان چند متهم در بازداشتگاه پلیس آگاهی قرار داده شد از سوی دختر خردسال شناسایی شد.

مرد جوان که با ربودن دختری هفت ساله او را در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده بود، در تجسس‌های پلیس کرج بازداشت شد. متهم این دانش‌آموز را ترساندن کرده بود اگر ماجرا را

متهم بعد از شناسایی به وسیله دختر خردسال در اظهاراتش به افسر تحقیق گفت: یک روز به طور اتفاقی این دختر خردسال را دیدم که از مدرسه به منزل اش می رفت. وسوسه شدم و تصمیم گرفتم او را ربوده و نقشه شیطانی ام را عملی کنم. او ر ا تعقیب کردم و در میانه مسیر راهش را سد کرده و ربودم و به منزل ام بردم. او ترسیده بود و التماس می کرد رهایش کنم تا به منزل برود.

وی افزود: دخترک التماس می کرد که مادرش چشم انتظار اوست و اجازه دهم برود، ولی من به گریه و التماس های او توجهی نکردم و وی را مورد آزار و اذیت قرار دادم.

التماس‌های دختر 7 ساله در مخفیگاه شیطان

بعد هم تهدیدش کردم هر روز در برابر مدرسه اش می آیم، اگر ماجرا را جهت کسی تعریف کند دوباره بلا سرش می آورم. حتی تهدیدش کردم اگر خانواده اش از ماجرا باخبر شوند، او را از منزل بیرون می اندازند.

متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات جهت مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی او ادامه دارد.

بازپرس پرونده با هشدار به خانواده ها از آنها خواست هنگام رفتن کودکان خردسال به مدرسه آنها را از مسیر منزل تا مدرسه یا برعکس همراهی کنند تا چنین حوادث تلخی جهت آنها رخ ندهد.

همچنین مسئولان مدرسه نیز با دیدن افراد مشکوک و غریبه که در حال پرسه زدن در اطراف مدرسه هستند عنوان را به پلیس اطلاع دهند.

واژه های کلیدی: مدرسه | پرونده | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs