شجاع مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

شجاع: مجسمه خراسان مسابقه عکس خبری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با تاکید بر اعتماد به آگاهی و شعور مردم در گزینش فرد اصلح جهت ریاست جمهوری کشور، گفت: هزینه پل صدر از اراضی عباس‌آباد که قرار است ب

آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی: آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند

عبارات مهم : ایران

وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با تاکید بر اعتماد به آگاهی و شعور مردم در گزینش فرد اصلح جهت ریاست جمهوری کشور، گفت: هزینه پل صدر از اراضی عباس آباد که قرار است به پارک ملی تبدیل شود تامین شد. عده ای پوستین وارونه پوشیده و دم از دفاع از حقوق مستضعفان می زنند. امیدوارم آگاهی پیروز شود و صورت واقعی آنها جهت مردم آشکار شوند.

به گزارش ایسنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: می دانم کار مشکل جهت تصمیم گیری و گزینش کاندیدای موردنظر در پیش داریم. ولی من به آگاهی و شعور ملت ایران، اعتماد دارم. از این رو این انتخابات را صحنه نبرد آگاهی و گمراهی نام گذاری می کنم.

آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وی افزود: عده ای آشکارا و با صراحت علاقمند هستند که مردم را گمراه کنند و علیرغم کارنامه نامناسب دولت قبل، می خواهند بر طبل باطل بکوبند. ولی شما ملت می توانید پرچم مبارزه با فشار را در دست بگیرید.

عضو کابینه دولت یازدهم خطاب به یک کاندیدای ریاست جمهوری تصریح کرد: شما در جریانات دولت قبل، همراه آنها بودید. لیکن تمام مدیران دولت دهم در ستاد انتخاباتی شما، حضور دارند؛ همان هایی که نفت کشور را سوار کشتی کرده و به صورت آزاد در دریا می فروختند. شما چطور می توانید ادعا کنید که نفت صیانتی بفروشید. مگر بابک زنجانی و امثال وی از کجا ارتزاق می کردند؟

وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با تاکید بر اعتماد به آگاهی و شعور مردم در گزینش فرد اصلح جهت ریاست جمهوری کشور، گفت: هزینه پل صدر از اراضی عباس‌آباد که قرار است ب

آخوندی در ادامه بیان داشت: چگونه می توانید از مبارزه با فساد صحبت کنید در حالیکه متحدان شما در دولت قبل، زمینی که در شهرک غرب را که فقط مجوز ساخت ۳ طبقه داشت را با مجوزی که در دولت قبل صادر شد، ۳۵ طبقه ساختند. بااین وضعیت، آن وقت، شما دم از مبارزه با فساد می زنید. آیا می توان اینطور به شعور مردم کشور عزیزمان ایران توهین کرد؟

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: کسی که تمام دوره احمدی نژاد، وی را همراهی می کرده می خواهد طرفدار مستصفعان باشد، آیا می خواهد با طرفداری از مستضفعان پول آن قشر مظلوم را به امثال امیر منصور آریاها واگذار کند؟

وی افزود: ۳ میلیارد دلار منابع دولتی در دولت قبل به اجنبی ها داده شد، آیا فکر کردید با قیافه حق به جانب، مردم صحبت های شما را باور می کنند؟

آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وی با بیان اینکه، این نوع انتخابات را باید در تاریخ به یاد داشت، گفت: بعضی پوستین وارونه می پوشند و فکر می کنند می توانند از ناآگاهی مردم سوء استفاده کنند.

آخوندی ابراز کرد: معادل ۱۰۰ میلیارد دلار تحت عنوان تهاتر در دولت قبل به خصولتی ها داده شد. بعد می گویند که می خواهند شخصی سازی کنند. ولی الان مردها جرات می کنند از شخصی سازی و تولید ملی صحبت کنند. آیا مردم کشور عزیزمان ایران که افرادی تحصیل کرده و دارای دسترسی به شبکه های اینترنتی هستند، فکر کردید متوجه نمی شوند که شما پوستین وارونه بر تن کرده اید؟

وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با تاکید بر اعتماد به آگاهی و شعور مردم در گزینش فرد اصلح جهت ریاست جمهوری کشور، گفت: هزینه پل صدر از اراضی عباس‌آباد که قرار است ب

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: یادتان است شما گدایی می کردید که از دولت یک بشکه نفت بخرند. وی در ادامه به هزینه ساخت پل صدر، در پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و گفت: پل صدر، چقدر هزینه برداشته است؟ به هیچکس اجازه داده نشده تا هزینه واقعی آن را بداند. ولی به طور حتم، بیش از یک میلیارد دلار جهت ساخت آن هزینه شده است است.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید خطاب به شهروندان منطقه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: این پل چقدر به تسهیل حمل و نقل شما کمک می کند؟ اگر این یک میلیارد دلار در ساخت مترو هزینه می شد بهتر نبود؟

آنها که بابک زنجانی را آوردند امروز مدعی مبارزه با فسادند / وزیر راه و شهرسازی

وی افزود: هزینه ساخت پل صدر، از اراضی عباس آباد که قرار است به پارک ملی کشور عزیزمان ایران تبدیل شود تامین شده است است.

صدور بیش از ۲ هزار پروانه خلاف در منطقه یک تهران

آخوندی یادآور شد: بیش از ۲ هزار پروانه خلاف در منطقه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شده است است بعد می گویند که می خواهند با ۴ درصدی ها مبارزه کنند. این منطقه که باغستان پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده، هم اکنون از آن چه باقی مانده است؟

وی تصریح کرد: نتیجه کار شهرفروشی ایجاد ۲ میلیون و ۵۸۷ هزار منزل خالی در کشور عزیزمان ایران است که صحت آن را می توان در سایت مرکز آمار کشور عزیزمان ایران و گزارش بهمن ماه سال ۹۵، جستجو کرد.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: مردم منزل ندارند، مردها منزل ها را جهت سوداگری ساخته اند و بعد ادعا می کنند که می خواهند مساله مسکن را حل کنند. آیا می خواهید مسئله مردم را حل کنید یا مسئله رفقایتان را؟

سرمایه های بر زمین مانده از منزل های خالی و ادعای ایجاد رشد اقتصادی در کشور!

وی با اشاره به سرمایه های بر زمین مانده از منزل های خالی در کشور، تصریح کرد: سرمایه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیارددلار در قبال منزل های خالی کشور، بی استفاده مانده هست. آیا شما می توانید در کشور رشد اقتصادی ایجاد کنید؟

وی با بیان اینکه مردها ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار منزل دوم در کشور عزیزمان ایران تولید کرده اند، گفت: مجموع منزل های خالی و دوم که در دولت قبل بنا شد به حدود ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار منزل می رسد که می توان آنها را در شهرهایی مانند شهرهای شمالی کشور، اطراف شهرهای بزرگ و جزیره کیش مشاهده کرد.

سیاست های اتخاذ شده است غلط و ایجاد ۱۹ میلیون بد مسکن در کشور

این عضو کابینه دولت یازدهم در ادامه گفت: سیاست های آنها منجر به ایجاد زندگی ۱۹ میلیون نفر در شرایط بد مسکنی شده است است در حالیکه ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار منزل خالی و دوم در کشور ایجاد شد. آیا این سیاست قابل استمرار است؟

وی خطاب به محمدباقر قالیباف شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: شما ۱۲ سال شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران هستید و فقط سالی ۸ کیلومتر مترو ساخته اید، آیا محیط زیست و حمل و نقل عمومی جهت شما مهم بوده است؟

آخوندی خطاب به شهروندان واقع در ستاد انتخاباتی صدر دکتر روحانی و مردم ایران، گفت: من خود را جای شما گذاشته ام و می دانم که تجزیه و تحلیل این حجم از اطلاعات و گزاره ها کار بسیار مشکل هست. ولی شما آگاهانه رای دهید و پیش روی شما راه حل بسیار راحت ای وجود دارد تا بفهمید چه کسی حقیقت را می گوید. اگر ۸ سال گذشته را به یاد بیاورید مشخص می شود که چه اردوگاه هایی وجود دارد.

وی افزود: همه شاهدیم که در صدا و سیما حقوق ملت زیرپا گذاشته می شود و کسانیکه در هیچ دادگاهی محکوم نشده اند به آنها اتهام زده می شود. اقای رئیسی اگر شما مدیر جمهور شوید باید بر اصل ۱۲۱ قانون قسم یاد کنید که از حقوق و حرمت شهروندان دفاع خواهید کرد.

براساس گزارش وزارت راه و شهرسازی، آخوندی خاطرنشان کرد: جلسه قبل مناظره حیثیت یک شهروند زیر پا گذاشته شد. بدون آنکه در هیچ دادگاهی محکوم شده است باشد.

وزیر راه و شهرسازی خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آقای قالیباف! شما چطور می توانید از حقوق شهروندان دفاع کنید. نخستین اقدام شما باید دفاع از حقوق شهروندان و جلوگیری از هتک حرمت و حیثیت آنها باشد. از این رو معلوم است شما چطور با حقوق شهروندان برخورد خواهید کرد.

آخوندی در آخر سخنانش عنوان کرد: امیدوارم آگاهی پیروز شود و آنها که پوستین وارونه می پوشند جهت مردم آشکار شوند.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | شهرسازی | عباس آخوندی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs